Home / MotoGP / Red Bull Rookies Cup

Red Bull Rookies Cup

Czy urodziłeś się między 1 stycznia 1990 a 31 grudnia 1992? Czy chcesz zostać przyszłym mistrzem MotoGP? Jeśli tak, inicjatywa ”MotoGP Rookies Program” jest właśnie dla ciebie! Red Bull i właściciel praw do MotoGP organizacja Dorna pilnCzy urodziłeś się między 1 stycznia 1990 a 31 grudnia 1992? Czy chcesz zostać przyszłym mistrzem MotoGP? Jeśli tak, inicjatywa ”MotoGP Rookies Program” jest właśnie dla ciebie! Red Bull i właściciel praw do MotoGP organizacja Dorna pilnie poszukują najlepszych młodych talentów wyścigów motocyklowych.

Podczas trzech imprez na torach Donington (Wielka Brytania), Sachsenring (Niemcy) i Walencja (Hiszpania) wybranych zostanie 20 najbardziej obiecujących młodych talentów. Aby znaleźć się w wyselekcjonowanej grupie musisz być szybki, mieć serce do wyścigów i „to coś”, co powinien mieć każdy przyszły wspaniały kierowca wyścigowy.
Dwudziestu ‘Rookie’ otrzyma prawo startów w serii Red Bull MotoGP Rookies Cup. Następnie gdy młode talenty sprawdzą się w Rookies Cup zaproszeni zostaną do Red Bull MotoGP Academy gdzie będą mogli szlifować swoje umiejętności.
Akademia MotoGP, z której wywodzą się Daniel Pedrosa czy Toni Elias, prowadzona jest przez legendę wyścigów motocyklowych Albero Puig i dyrektora wyścigowego KTM Haralda Bertola.

Więcej informacji o znajdziecie pod adresem:
www.redbullrookiescup.com

Red Bull Rookies Cup czeka na młode polskie talenty!
Nie zwlekajcie i wysyłajcie formularze zgłoszeniowe!

Życzymy powodzenia!

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
122 zapytań w 0,477 sek