Home / Moto2 / Moto3 / Redding miał wrócić do Moto2. Ubiegł go Luthi

Redding miał wrócić do Moto2. Ubiegł go Luthi

Scott Redding ujawnił, że był bliski podpisania umowy z zespołem Dynavolt Intact GP na starty w pośredniej kategorii – Moto2. Ostatecznie jednak do ekipy tej trafi za rok Tom Luthi, który podobnie jak Brytyjczyk, nie znalazł sobie miejsca w MotoGP. Reddi traci miejsce w Aprilii, a Luthi – w Marc VDS Hondzie.

„W Austrii byłem bardzo blisko podpisała kontraktu z Dynavolt. Dla mnie byłoby to idealne. To zespół, który może zdobyć tytuł. A potem dwa czy trzy dni później, podpisali umowę z Luthim. Dlaczego? Sami spróbujcie zrozumieć. Jeśli nie mam konkurencyjnego motocykla, to nie chcę cierpieć po prostu będąc na padoku.” – powiedział brytyjski zawodnik.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Ścigam się, żeby być konkurencyjnym. To mój styl. Na bazie tego podejmuję decyzje. Nigdy nie zamierzam płacić za starty, albo jeździć za darmo, bo to moja praca.” – dodał Scott Redding, dodając również, że przygotowuje się do rywalizacji na niższym poziomie serii. Prawdopodobnie może to być British Superbike.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
150 zapytań w 1,504 sek