Home / MotoGP / Repsol Honda odwołała testy w Jerez

Repsol Honda odwołała testy w Jerez

Marc Marquez

Marc Marquez i Dani Pedrosa nie pojawią się na prywatnych testach MotoGP w Jerez w przyszłym tygodniu – japoński producent zmienił plany przygotowań do kolejnego sezonu i w testach będą jeździli Jack Miller oraz tester japońskiej fabryki, Hiroshi Aoyama.

Oficjalnym powodem odwołania testów jest zbyt mała liczba potrzebnych części, by testy te stały się przydatne fabrycznym zawodnikom. Dzięki temu, że Marquez i Pedrosa opuszczą testy w Jerez, Honda będzie mogła dać im dwa dodatkowe dni testów w 2017 roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W Hiszpanii, poza duetem Miller – Aoyama, pojawią się też zespoły Ducati i ich stajnie satelickie, Suzuki, Aprilia i KTM, a także grono zespołów z World Superbike. Yamaha samotnie uda się do Malezji na tor Sepang.

W ostatnich testach posezonowych w Walencji Marquez i Pedrosa uzyskali odpowiednio drugi i piąty czas. W testach był m.in. motocykl z nowym silnikiem typu big-bang. Zdaniem Marqueza, jednostka wciąż ma te same problemy, a więc słabe przyspieszenie.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Że co ??? Że jak ???

  2. Co tam kasienko nie rozumiesz? :)

    Pamietaj ze zawsze wyjasnie Ci co tylko bedziesz chciala i to nie tylko na temat motogp :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
139 zapytań w 0,425 sek