Home / MotoGP / Repsol Honda po kwalifikacjach w Katalonii

Repsol Honda po kwalifikacjach w Katalonii

Dani Pedrosa ustanawiając nowy rekord toru zdobył dziś pole position do jutrzejszego wyścigu o Grand Prix Katalonii. Jego kolega z zespołu Repsol Honda – Marc Marquez wystartuje z 6. miejsca.

Oto co mięli do powiedzenia zawodnicy Hondy po kwalifikacjach.

Dani Pedrosa, Repsol Honda: pole position, 1’40.893

„Jest bardzo szczęśliwy, ponieważ udało się pojechać doskonałe kółko i uzyskać znakomity czas. Również poprawiłem rekord toru i byłem w stanie zrobić to przy udziale moich fanów. Jestem również zadowolony z faktu, iż udało nam się poprawić tempo wyścigowe, co chyba nawet jest ważniejsze. Mam nadzieję, że jutro stworzymy dobry spektakl i wykorzystam przewagę, którą daje mi pierwszy rząd.”

Marc Marquez, Repsol Honda: 6. miejsce, 1’41.842

„Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany wynikiem, ponieważ moim celem było zajęcie miejsca w pierwszym lub drugim rzędzie. Rano czułem się nieco bardziej komfortowo na torze, który był nieco chłodniejszy niż popołudniu. Kiedy temperatura asfaltu rosła, miałem coraz więcej problemów. Pomimo to, uważam, że udało nam się dobrze przepracować weekend. Jutro podczas sesji rozgrzewkowej postaramy się przetestować jeszcze kilka rzeczy przed wyścigiem, tak aby poprawić zachowanie motocykla na gorącym torze.”

AUTOR: TomekGP

Założyciel MotoSP.pl - Redaktor Naczelny portalu. Od ponad 10 lat związany ze sportami motorowymi na dwóch i czterech kółkach. Prywatnie zafascynowany motocyklami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
163 zapytań w 1,386 sek