Home / MotoGP / Repsol Honda z piątym i szóstym rzędem w GP Aragonii

Repsol Honda z piątym i szóstym rzędem w GP Aragonii

Kwalifikacje w Motorland Aragón odbyły się przy całkowicie czystym niebie i temperaturze w okolicach 24ºC. Marc Márquez odbył swoje pierwsze kwalifikacje od momentu swojego powrotu do wyścigowej rywalizacji.

Zawodnik Repsol Honda Team nie był w stanie bezpośrednio wejść do Q2. W Q1 zajął trzecie miejsce z najlepszym czasem 1:46.909. Ośmiokrotny Mistrz Świata wystartuje na starcie z 13. miejsca w piątym rzędzie.

Pol Espargaró również nie zdołał przejść do Q2. Z najlepszym czasem 1:47.511 zawodnik Repsol Honda Team rozpocznie rywalizację z 18. miejsca w szóstym rzędzie

Kliknij, aby pominąć reklamy

Marc Marquez: „FP3 był nieco skomplikowaną sesją i miałem pierwszy upadek od czasu powrotu, ale wciąż były pewne pozytywy. Staram się znaleźć swój rytm i jechać coraz lepiej. Nie mam żadnego celu na wyścig, chodzi tylko o to, żeby zobaczyć, czego możemy dokonać i jak mój organizm zareaguje po 23 okrążeniach. Nie mogę się tego doczekać!”

Pol Espargaro: „To był kolejny trudny dzień. Dzisiaj znów goniliśmy za przyczepnością. Upadek w Q1 nas zabolał, ponieważ myślę, że moglibyśmy zyskać kilka miejsc, gdybyśmy zdołali ukończyć to okrążenie. Kilka pierwszych zakrętów w Aragonii może być krytycznych. Zobaczymy, co możemy zrobić w wyścigu i jak będzie z naszą przyczepnością podczas najbliższego ściągania.”

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
158 zapytań w 1,235 sek