Home / MotoGP / Rins i Marquez wezwani “na dywanik” przez Komisję Wyścigową

Rins i Marquez wezwani “na dywanik” przez Komisję Wyścigową

Marc Marquez i Alex Rins zostali wezwani przez komisję wyścigową MotoGP po incydencie w kwalifikacjach do GP Czech. Przypomnijmy – chodzi o zablokowanie Rinsa przez Marqueza, agresywny manewr wyprzedzania w wykonaniu zawodnika Suzuki, po którym Marquez prawie upadł, i w końcu lekkie przepchnięcie Rinsa przez Marqueza na dojeździe do alei serwisowej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Potem zawodnicy przed dziennikarzami przestawiali swoje wersje wydarzeń. Rins zarzucił Marquezowi brak szacunku dla rywali. Odniósł się nawet w hiszpańskich mediach do wypadku z 2011 roku, kiedy Marquez w Malezji niemal stracił wzrok w jednym oku i nie było wiadomo, czy dalej będzie mógł się ścigać.

“Nie może tak jeździć. Miał incydent jeszcze w Moto2 i może ma teraz trochę mniejsze pole widzenia? Nie sądzę, by to było w porządku.” – powiedział Rins. Potem jednak przeprosił na swoim twitterze za tamte słowa.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. MA ktos link do tego wypadku Marquezaa z Malezji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 0,482 sek