Home / MotoGP / Rins: Suzuki przedstawiło ofertę nie do odrzucenia

Rins: Suzuki przedstawiło ofertę nie do odrzucenia

Choć kontrakt pomiędzy Suzuki a Alexem Rinsem nie został jeszcze oficjalnie przedłużony, chyba nikt nie ma wątpliwości, że w najbliższych dniach stanie się faktem. Hiszpański zdobywca podium z ostatniej rundy grand prix ujawnił, że dostał ofertę, której nie może odrzucić. Czekamy zatem na potwierdzenie.

Rins rozpoczął starty w MotoGP w zeszłym roku, ale początek sezonu był naznaczony kontuzjami i problemami motocykla. Im bliżej końca sezonu, tym jednak było lepiej, a w GP Walencji #42 dotarł nawet na metę na czwartym miejscu. Sezon 2018 rozpoczął od upadku w Katarze, ale w GP Argentyny była już walka o zwycięstwo i miejsce na podium. Teraz ma przedłużyć kontrakt o dwa kolejne sezony. Być może Suzuki ma więc w swoich szeregach zawodnika, który ponownie wprowadzi markę na szczyt?

„Rozmawialiśmy na temat przedłużenia i prawda jest taka, że wszystko odbywa się w naturalny sposób i jest bardzo, bardzo łatwe. Oferta, jaką dostaliśmy, jest nie do odrzucenia. Już wkrótce będziemy mieli więcej informacji.” – powiedział Rins w wywiadzie dla motogp.com, potwierdzając, że najwyraźniej do dopracowania zostały już tylko szczegóły.

„Jestem naprawdę szczęśliwy w tym zespole fabrycznym, również z tego, jak jestem traktowany. Jestem przekonany, że z motocyklem jaki mamy i ciężką pracą, możemy osiągnąć naprawdę duże rzeczy. Czy możemy walczyć o mistrzostwo? Po pierwsze, trzeba zacząć wygrywać wyścigi w przekonujący sposób, a dopiero potem można myśleć o tytułach. Ale gdybym nie wierzył, że to możliwe, to nie wybrałbym Suzuki na mojej drodze.” – dodał.

Fot. Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL pisze regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. „przekonywujący sposób” – przekonywujący to nie jest prawidłowa forma :). Przekonujący albo przekonywający.

    Co do Rinsa, cieszy jego udany początek sezonu :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
134 zapytań w 0,447 sek