Home / MotoGP / Rizla Suzuki po pierwszym dniu testów w Katarze

Rizla Suzuki po pierwszym dniu testów w Katarze

Zespół RIZLA SUZUKI oficjalne testy traktuje jako kolejny krok do osiągnięcia sukcesu w motocyklowych mistrzostwach świata.
Dla teamu najważniejszy jest rozwój nowego Suzuki o pojemności 800cc.

John Hopkins zakończył dzień z cZespół RIZLA SUZUKI oficjalne testy traktuje jako kolejny krok do osiągnięcia sukcesu w motocyklowych mistrzostwach świata.
Dla teamu najważniejszy jest rozwój nowego Suzuki o pojemności 800cc.

John Hopkins zakończył dzień z czasem 1’57.35 i był szybszy od swojego najlepszego okrążenia ustanowionego w wyścigu w 2006 roku.
Zawodnik przede wszystkim skupiał swą uwagę na testowaniu zawieszenia, co jeszcze bardziej pozwoli poznać nowe Suzuki GSV R.

Chris Vermeulen wykonywał zbliżone zadania do Johna Hopkinsa. Pozwoliło mu to pokonywać każde okrążenie toru Losail coraz szybciej i ostatecznie uzyskał czas 1’57.94 co jest lepszym rezultatem od zeszłorocznego czasu osiągniętego podczas Grand Prix Kataru.

Zespół skupił się też na oponach produkowanych przez Bridgestone’a, zwracano uwagę na wytrzymałość wyścigowych gum podczas upałów panujących w Katarze. Japońska spółka pragnie bardzo dokładnie badać swoje opony aby jak najlepiej wypaść podczas pierwszego GP.

Jak zapewnia team RIZLA SUZUKI na koniec oficjalnych testów ma się pokazać pełne sprawozdanie ze wszystkich trzech dni, które będzie dostępne na www.rizla-suzuki-motogp.com

Źródło : www.rizla-suzuki-motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
115 zapytań w 0,400 sek