Home / MotoGP / Rossi bliżej F1

Rossi bliżej F1

Wielka niewiadoma, jaką jest przejście Valentino Rossiego do Formuły 1 została niedawno poparta przez Heinza Kinigadnera. Szef zespołu KTM powiedział gazecie „Die Presse”, że autorytarny mistrz MotoGP już niebawem na stałe zagości Wielka niewiadoma, jaką jest przejście Valentino Rossiego do Formuły 1 została niedawno poparta przez Heinza Kinigadnera. Szef zespołu KTM powiedział gazecie „Die Presse”, że autorytarny mistrz MotoGP już niebawem na stałe zagości za sterami Ferrari.

„Myślę ,że to zrobi” – powiedział Kinigadner. ”Rossi nie ma sensu czekać już w wyścigach motocyklowych. Po co? Aby zostać pobitym przez szybszego, młodszego rywala?”

27-letni Włoch aby przejść do F1 będzie musiał zgodzić się na mniejsze zarobki. Jednak zdaniem Kinigadnera, Rossi nie ściga się dla pieniędzy.
Mimo to sam Valentino nie jest pewien rzucenia dwóch kółek na rzecz czterech. ”Jest to duże ryzyko dla Ferrari. Dla mnie nie aż tak duże” – powiedział Rossi „Gazzetta dello Sport”.

Valentino Rossi zapewnił, że decyzję o swojej przyszłości ogłosi w czerwcu.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,364 sek