Home / MotoGP / Rossi chce potwierdzić, że Yamaha się poprawiła

Rossi chce potwierdzić, że Yamaha się poprawiła

Yamaha na torze Buriram wróciła na podium, jednak zabrakło na nim Valentino Rossiego. Włoch ma nadzieję, że ten jednorazowy wyskok formy Yamahy nie jest tylko dziełem przypadku, czy zgraniem się kilku czynników. Japońska runda zwykle była dla The Doctora szczęśliwa. Co mówi Valentino Rossi przed kolejnym wyścigiem na Motegi?

“Po GP Tajlandii wróciłem do Włoch, ponieważ nie chciałem pozostawać poza domem przez pięć kolejnych tygodni. Wróciłem więc na tydzień, pozostawałem w domu i trenowałem, aby przygotowac się do trzech wyścigów z rzędu. Przyjechałem do Japonii z dość optymistycznym nastawieniem, że możemy być również i tu całkiem mocni.” – powiedział Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Zwykle Motegi jest dla mnie dobrym torem, lubię go. Mam nadzieję, że będzie sucho, ponieważ ubiegły rok był koszmarny, cały czas było mokro. Zobaczymy, co wydarzy się w trzech kolejnych wyścigach, nie tylko tutaj w Japonii. Jeśli naprawdę poprawiliśmy nasz motocykl w poprzedniej rundzie, to powinniśmy być konkurencyjni również w trzech kolejnych wyścigach grand prix.” – zakończył Włoch.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 0,535 sek