Home / MotoGP / Rossi: Jeśli będzie padało, to będziemy zaczynali od zera

Rossi: Jeśli będzie padało, to będziemy zaczynali od zera

Valentino Rossi zaliczył udane kwalifikacje na Termas de Rio Hondo. Włoch ustawi swoją Yamahę w drugim rzędzie i jest to spory postęp po tym, co działo się w kwalifikacjach w Katarze. Rossi nieco obawia się potencjalnych opadów deszczu.

“To był dobry piątek i dobra sobota. Jestem zadowolony, że startuję z czwartej pozycji, ponieważ moje okrążenie było dobre, nie tak odległe od pole position. Dobrze czułem się również na motocyklu i na oponach na wyścig miałem dobre tempo, było więc całkiem nieźle. To jednak prawda, że mamy pięciu czy sześciu innych zawodników, którzy są bardzo mocni. To na pewno będzie trudny wyścig.” – powiedział Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Ważne będzie, aby przez sobotnią noc popracować nad wszystkimi małymi detalami, a potem zobaczymy, jakie będą warunki, ponieważ prognozy zwiastują trudności. Jeśli będzie padało, to zaczynamy od zera. Nikt nie wie, co się wydarzy. W ostatnich mokrych wyścigach szło mi całkiem nieźle, ale nie wiem, jak będzie tutaj. Mamy nadzieję, że jeśli będzie to mokry wyścig, to że przynajmniej wcześniejsza rozgrzewka również będzie mokra.” – dodał Włoch.

Fot. Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,514 sek