Home / MotoGP / Rossi leci do Hiszpanii po środowym teście na koronawirusa!

Rossi leci do Hiszpanii po środowym teście na koronawirusa!

Valentino Rossi jest już w drodze do Walencji, gdzie w piątek rozpoczyna się GP Europy. Włoch w środę zrobił kolejny test na koronawirusa, który tym razem dał wynik negatywny. Oznacza to, że pojawi się na terenie toru, ale będzie musiał jeszcze poddać się jednemu, obowiązkowemu testowi PCR na obecność koronawirusa. Dopiero gdy ten test da wynik negatywny, Włoch będzie mógł wziąć udział w GP Europy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Przypomnijmy, że Rossi po zakażeniu koronawirusem musiał opuścić dwa wyścigi. W miniony wtorek, mimo dobrego samopoczucia, zrobił test, który wykazał, że koronawirus wciąż jest w jego organizmie, stąd pojawiła się obawa, że nie uda mu się wystartować w GP Europy. Yamaha wyznaczyła już nawet potencjalne zastępstwo – Garreta Gerloffa z World Superbike. Amerykanin wskoczy na motocykl M1 tylko, jeśli Rossi nie będzie w stanie wystartować w Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 6

  1. komedia. Rossi ma siłę . może jednak chce te top 10 w klasyfikacji jak taki urwany jest na wyścigi

  2. Gerloff będzie smutny jeśli doctor wyzdrowiał

  3. Cudowne ozdrowienie jak Szumi?

  4. Gerloffa szkoda, bo druga taka szansa może się nie powtórzyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
179 zapytań w 0,533 sek