Home / MotoGP / Rossi: Nie jesteśmy gotowi na 100 procent

Rossi: Nie jesteśmy gotowi na 100 procent

Dopiero z siódmego pola wystartuje w GP Hiszpanii Valentino Rossi. Włoch nieco rozczarował swoich fanów, którzy liczyli na lepsze tempo w kwalifikacjach. Stało się jednak to, czego się obawiano: Honda była nie do pokonania i cały pierwszy rząd został zdobyty właśnie przez zawodników tego producenta. #46 wystartuje z siódmego pola.

“Myślę, że dzisiejszy dzień nie był taki zły, ponieważ sporo popracowaliśmy o poprawiliśmy wyczucie motocykla. Moje tempo nie jest złe. Wciąż mamy trochę pracy przed sobą, zwłaszcza jeśli chodzi o wejścia w zakręty.” – powiedział Valentino Rossi po zakończeniu sobotnich kwalifikacji MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Nie jestem do końca zadowolony z rezultatów tych kwalifikacji. Wystartuję z trzeciego rzędu, co zawsze jest trudne i myślę, że mogliśmy poradzić sobie lepiej. No ale wciąż nad tym pracujemy. Nie jesteśmy gotowi w stu procentach, potrzebujemy się poprawić.” – dodał Włoch z zespołu Yamahy, mając w perspektywie sobotnią noc oraz poranny niedzielny warm-up.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,365 sek