Home / MotoGP / Rossi opuści Gulf 12h z powodu kontaktu z osobą z COVID-19

Rossi opuści Gulf 12h z powodu kontaktu z osobą z COVID-19

Valentino Rossi słabo rozpoczyna poważniejszą przygodę z wyścigami samochodowymi. Włoch miał w ten weekend bronić ubiegłorocznego zwycięstwa z wyścigu Gulf 12h w Abu Zabi, jednak nie weźmie w nim udziału, bowiem miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Rossi musiał się poddać izolacji.

W wyścigu poza Lucą Marinim i Uccio Saluccim wystartuje w miejsce Włocha David Fumanelli, mający duże doświadczenie za kierownicą samochodów wyścigowych – startował w GP3.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Rossi, Marini i Salucci dwukrotnie wygrywali klasę Pro-Am w 12-godzinnej imprezie, rozgrywanej zamiennie na różnych torach Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym sezonie miał się on odbyć na Yas Marina.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
155 zapytań w 1,158 sek