Home / MotoGP / Rossi ostrożnie o poprawkach. “Musimy poczekać na testy w Jerez”

Rossi ostrożnie o poprawkach. “Musimy poczekać na testy w Jerez”

Valentino Rossi nie był do końca zadowolony po zakończeniu testów posezonowych MotoGP w Walencji. Włoch co prawda był w czołówce pierwszego dnia, ale potem, z upływem czasu w środę, inni zawodnicy potrafili lepiej wykorzystać czas na torze i poprawiać swoje wyniki. Rossi zakończył testy na dziewiątej pozycji.

“Byliśmy w stanie poprawić się w porównaniu do dnia poprzedniego, ale niestety nasi rywale potrafili poprawić się jeszcze bardziej. Dzisiejszy dzień był trudniejszy. Próbowaliśmy różnych silników i różnych konfiguracji, ale było podobnie do dnia wczorajszego, więc mieliśmy dwa silniki z mniej więcej takimi samymi osiągami.” – powiedział po zakończeniu testów Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Na razie zachowujemy to co mamy, a za tydzień spróbujemy ponownie na innym torze. W Jerez będziemy chcieli ponownie sprawdzić jak wygląda sytuacja, i postaramy się to zrobić lepiej. Potem będziemy już musieli czekać na przyszły rok. Testy w Jerez są ważne, ponieważ w maju mieliśmy tam wyścig grand prix, w którym nie byliśmy zbyt szybcy. Musimy sprawdzić, czy teraz będziemy potrafili być mocniejsi.” – zakończył The Doctor.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,537 sek