Home / MotoGP / Rossi pokazał kask na Mugello

Rossi pokazał kask na Mugello

Tradycją jest już, że Valentino Rossi w GP Włoch na Mugello startuje w kasku ze specjalnie stworzonym na tę okazję malowaniem. Nie inaczej jest i w tym roku. The Doctor pokazał dziś, jak dokładnie będzie wyglądał jego kask na tegoroczny wyścig. Bazuje on na zwykłym kasku na pozostałe wyścigi, ale ma kolory włoskiej flagi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 5

  1. No właśnie takie miałam wrażenie, że ma to być odniesienie do flagi włoskiej, zmylił mnie ten ognisty pomarańcz zamiast czerwieni… :) Swoją drogą, widzę tutaj duże upodobanie do “fluorescencyjnych” kolorów :)

  2. A kogo interesuje kask? Rossi zrobił PP i widać zajmuje sporo czasu redaktorom i łączom internetowym, by to mentalnie ogarnąć ;)

  3. przesył to była czysta tragedia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
133 zapytań w 0,419 sek