Home / MotoGP / Rossi: Sepang to jeden z moich ulubionych torów, ale trzeba uważać w Malezji

Rossi: Sepang to jeden z moich ulubionych torów, ale trzeba uważać w Malezji

valentino-rossi

“The Doctor” patrzy pozytywnie na najbliższą rundę MotoGP w Malezji na torze Sepang. Liczy na kolejny udany weekend i powiększenie przewagi nad Jorge Lorenzo w walce o wicemistrzostwo świata. VR46 mówiąc o wyścigach w Malezji jednocześnie przestrzega, że trzeba uważać co się je i pije w Kuala Lumpur, gdzie aktualnie temperatura waha się w okolicach 30′ C.

Włoski zawodnik Yamahy aktualnie ma przewagę 24 punktów nad swoim zespołowym kolegą Jorge Lorenzo w klasyfikacji generalnej MotoGP. Rossi jest nakręcony, aby ukończyć wyścig na torze Sepang przed Hiszpanem i powiększyć swoją przewagę, przed kolejną – ostatnią rundą wyścigów w tym sezonie w Walencji.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Sepang jest jednym z moich ulubionych torów” – powiedział Doktor – “Bardzo lubię ten obiekt, ale jest to jeden z najtrudniejszych wyścigów w tym sezonie, ze względu na pogodę. Tutaj jest zawsze bardzo gorąco, trzeba być ostrożnym co się je i pije w Kuala Lumpur”

“Weekend w Malezji jest bardzo wymagający, ale czuję, że jestem w dobrej formie. Ostatni weekend, na torze Philip Island był bardzo skomplikowany, ale ostatecznie pojechaliśmy udany wyścig i uzyskaliśmy dobry rezultat z czego się cieszę. Mam nadzieję, że na torze Sepang będziemy mieli dobre wyniki od pierwszego treningu. Chciałbym, aby był to dobry wyścig i liczę na kolejne podium ” – dodaje Valentino Rossi

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: gpxtra.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,439 sek