Home / MotoGP / Rossi spodziewa się lepszego GP Hiszpanii niż przed rokiem

Rossi spodziewa się lepszego GP Hiszpanii niż przed rokiem

Valentino Rossi rozpoczyna europejską część sezonu MotoGP zajmując siódme miejsce w klasyfikacji generalnej MotoGP. Chce jednak awansować, zajmując pozycję na podium. W sumie w Jerez de la Frontera wygrywał w królewskiej klasie aż siedmiokrotnie (2001, 2002, 2003, 2005, 2007, 2009 i 2016 rok).

“Jestem zadowolony z powrotu do Europy. Pierwsze wyścigi sezonu nie poszły świetnie, ale staraliśmy się, żeby było pozytywnie. Nasz motocykl M1 poprawia się i teraz przyjeżdżamy do Jerez. To bardzo ważny tor w celu potwierdzenia naszego potencjału. W zeszłym roku mieliśmy spore problemy, ale sądzę, że w tym roku będzie lepiej.” – powiedział przed wyścigiem o GP Hiszpanii Valentino Rossi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jerez to tor, który bardzo lubię. Miałem tu kilka dobrych wyścigów i bardzo chciałbym wrócić na podium. Razem z zespołem będziemy ciężko pracowali aby znaleźć najlepsze możliwe ustawienia i zrozumieć zachowanie motocykla na nowo położonym asfalcie. W poniedziałek będziemy też mieli bardzo ważny test. Chcemy się poprawić i walczyć o mistrzostwo.” – dodał włoski zawodnik Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
117 zapytań w 0,407 sek