Home / MotoGP / Rossi testuje nowe podwozie na Silverstone.

Rossi testuje nowe podwozie na Silverstone.

valentino rossi

Włoski kierowca Yamahy rozpoczął wyścigowy weekend przed GP Wielkiej Brytanii na szóstym miejscu podczas dwóch piątkowych treningów, testując nowe podwozie, które miał okazję sprawdzić już w czeskim Brnie.

Dziewięciokrotny Mistrz Świata poranną sesję zakończył na 4. miejscu z czasem 2’03.591s ze stratą 1.108s do lidera Mavericka Vinalesa i zaledwie 0.028s za trzecim zawodnikiem – M. Marquezem. W sesji popołudniowej Doktor poprawił swój czas, ale był dopiero szósty z czasem 2’02.262 tracąc do pierwszego – A. Iannone 0.841s.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Valentino Rosii: “To były trudne treningi, ale udało nam się przetestować ustawienia na suchym torze i sprawdzić slicki. Jest dużo pracy przed nami – mamy nowe podwozie i wahacz, musimy znaleźć optymalne ustawienia. Pod koniec dzisiejszego dnia wszyscy mieli bardzo dobre tempo. Pojechaliśmy sesje na miękkiej oponie i mój czas nie był zły. Czekam na jutro z nadzieją na lepsze warunki i rezultaty”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,375 sek