Home / MotoGP / Rossi: W Austrii nie będziemy faworytami

Rossi: W Austrii nie będziemy faworytami

Valentino Rossi przed rozpoczynającym sie weekendem na Red Bull Ringu powiedział, że obawia się trochę o dyspozycję Yamahy. Tor, na którym rozgrywane jest GP Austrii lepiej pasuje motocyklom rywali. The Doctor jednak wskazuje, że Yamaha ciężko pracowała nad poprawieniem maszyny i w tym pokłada swoje nadzieje na dobry wynik.

“Sierpień to bardzo intensywny miesiąc. Po wyścigu i testach w Brnie od razu wyjeżdżamy na tor w Austrii. Pozwoli nam to na kontynuowanie naszej pracy, jaką wykonujemy w celu poprawienia motocykla.” – powiedział włoski zawodnik fabryczny Yamahy.

Kliknij, aby pominąć reklamy

W sezonie 2017 Yamahy zabrakło na podium. Maverick Vinales zajął dopiero szóste, a Rossi – siódme miejsce. Był to jeden z gorszych rezultatów dla tej ekipy w poprzednim roku.

“Austriacki tor nigdy nie był dla nas pozytywny, i nie sprzyjał nam. W zeszłym roku mieliśmy problemy. Ale w tym roku motocykl poprawił się i będziemy próbowali mieć dobry weekend, i powalczyć o podium. Damy z siebie wszystko.” – dodał drugi zawodnik tego sezonu w klasyfikacji MotoGP.

Źródło, fot. Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 0,480 sek