Home / MotoGP / Rossi został ojcem

Rossi został ojcem

W ten sam dzień gdy my emocjonowaliśmy się rozpoczęciem nowego sezonu MotoGP, Valentino Rossi ogłosił, że po raz pierwszy został ojcem. 4 marca urodziła się bowiem córka 7-krotnego mistrza świata MotoGP oraz jego partnerki Franceski Sofii Novello – Giulietta Rossi.

Rossi zakończył swoją oszałamiającą karierę w wyścigach motocyklowych z końcem 2021 roku, zamykając ją liczbą łącznie 9 tytułów we wszystkich klasach grand prix. W sierpniu ogłoszono, że para spodziewa się dziecka, a sam Rossi oświadczył, że po motocyklach zamierza przejść do wyścigów samochodowych i tam kontynuować starty.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jazda w wyścigach samochodowych klasy GT nie będzie jednak na tyle zajmująca co starty na pełen etat w MotoGP, więc Rossi na pewno będzie mógł łączyć swoje obowiązki z życiem rodzinnym. Dodajmy również, że sezon 2022 to także pierwszy rok startów jego ekipy VR46 w królewskiej klasie. Zespół prowadzony jest jednak przez inne osoby.

Fot. facebook.com/ValentinoRossiVR46Official

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
155 zapytań w 1,168 sek