Home / MotoGP / Rossi: Zrobić wszystko tak, jak w 2017 roku

Rossi: Zrobić wszystko tak, jak w 2017 roku

Valentino Rossi ma nadzieję, że w kolejny weekend MotoGP znowu uda mu się stanąć na podium. Włoch wie jak to zrobić na torze w Austin: ostatnim razem w TOP3 był w 2017 roku, kiedy to zajął drugą pozycję (rok temu był czwarty). The Doctor ma nadzieję, że w tym sezonie ponownie znajdzie się w czołowej trójce i umocni w klasyfikacji generalnej, a może nawet zbliży do czołowej dwójki.

“Wielkich emocji dostarczyła w Argentynie ponowna możliwość stanięcia na podium, po tak długim dla mnie oczekiwaniu, również dla fanów. Ale teraz musimy skupić się na kolejnym grand prix. Wiemy, że Austin to skomplikowany tor. Być może jest najtrudniejszym i najbardziej technicznym torem w całym sezonie MotoGP, ale w poprzednich latach nie była dla mnie taki zły.” – powiedział Valentino Rossi przed trzecią rundą w tym roku.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Przez ostatnich kilka lat czułem się dobrze, mimo że w ostatnim roku nie udało się stanąć na podium, to dokonałem tego w 2017 roku. Musimy więc zrobić to tak, jak wtedy: dobrze pracować, dobrze jechać, podążać we właściwym kierunku, i wtedy zobaczymy jak będzie.” – dodał Włoch, który obecnie w klasyfikacji sezonu 2019 zajmuje trzecią pozycję, ustępując tylko Marcowi Marquezowi i Andrei Dovizioso. Przed GP Ameryk zgromadził 31 punktów.

Źródło: Yamaha

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Rossi stanie na podium w USA?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. ‘Być może jest najtrudniejszym i najbardziej technicznym torem ‘ Marquez pewnie szczęśliwy po tych słowach i jeszcze bardziej ‘urośnie’ przed wyścigiem
    Chciałbym żeby wygrał VR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 0,529 sek