Home / MotoGP / Sepang rezygnuje z planów drugiego wyścigu

Sepang rezygnuje z planów drugiego wyścigu

Dyrektor wykonawczy Razlan Razali przyznał, że nie ma obecnie planów co do rozegrania dwóch wyścigów MotoGP w tym roku. Po odwołaniu pierwszych czterech wyścigów (trzy z nich zostały przesunięte na jesień), wydawało się, że dodatkowa runda może odbyć się właśnie w Malezji, tym bardziej że Razali kilka dni temu pytał w ankiecie lokalnych fanów, co myślą o drugim wyścigu w tym miejscu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Bazując na ostatnich wieściach, że Malezja mogłaby potencjalnie gościć drugą rundę MotoGP zamiast innych torów, muszę przyznać, że Sepang International Circuit nie ma planów rozegrania drugiego wyścigu. W obecnej sytuacji z koronawirusem w Malezji i na całym świecie, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, naszym priorytetem pozostaje bezpieczeństwo fanów, zawodników zespołó w i całego personelu.” – przekazał szef toru Sepang.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,418 sek