Home / MotoGP / Siódme miejsce Crutchlowa w Assen

Siódme miejsce Crutchlowa w Assen

Zawodnik teamu LCR Honda CASTROL Cal Crutchlow wywalczył solidne, siódme miejsce podczas niedzielnej rywalizacji MotoGP w Holandii. Na obiekcie niezbyt sprzyjającym motocyklom Hondy, Brytyjczyk trzymał mocne tempo przez cały wyścig i wywalczył kolejne punkty do klasyfikacji generalnej.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – 7. miejsce: “Myślę, że to niezły wynik, jeśli wziąć pod uwagę, jak szło nam w ten weekend. W połowie wyścigu byłem jednym z najszybszych na torze, ale na pierwszych okrążeniach nie czułem się na motocyklu komfortowo, przez co wyprzedziło mnie kilku rywali.”

“Potem nadrabiałem straty, byłem szybszy od zawodników przede mną, ale gdy do nich dojechałem, popełniłem kilka błędów wyjeżdżając poza tor trzy czy cztery razy. Daliśmy jednak z siebie maksimum”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Myśle że Cal w gp Niemiec może być groźny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
172 zapytań w 0,513 sek