Home / MotoGP / Smith tylko za Crutchlowem wśród zawodników satelickich

Smith tylko za Crutchlowem wśród zawodników satelickich

Bradley Smith

Kierowca Tech 3 Bradley Smith drugie testy na torze Sepang ukończył na szóstym miejscu łącznej tabeli czasów, a wśród zawodników z zespołów satelickich został pokonany tylko przez Cala Crutchlowa.

Kierowca Monster Yamaha Tech 3 wykręcił trzeciego i ostatniego dnia testów szósty czas (1m 59.883s) i utrzymał tę pozycję w klasyfikacji łącznej.

Bradley poprawił swój czas o prawie półtorej sekundy w stosunku do czasu z poniedziałku i był tylko o dwie dziesiąte za Calem. “Ogólnie był to dla mnie dobry dzień, zwłaszcza, że zakończyłem go w pierwszej szóstce. Zespół i ja ukończyliśmy mniej więcej wszystkie nasze plany testów z wczoraj, ale było kilka drobnych rzeczy związanych z elektroniką i sprzęgłem, które musieliśmy spróbować dzisiaj”– powiedział Smith.

“Przetestowaliśmy trzy różne pomysły, dwa z nich dają zdecydowaną poprawę. To te małe zmiany, które mogą zrobić różnice w wyścigu. Cieszę się z czasu okrążenia 1’59, który był moim celem w tym teście i to jest pozytywne, że mogłem to osiągnąć na tych testach.” – dodał.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Motocykl ma teraz bardzo dobre ustawienia podstawowe, jedziemy do Kataru, który jest zupełnie innym torem. Tam przekonamy się czy będziemy mogli użyć tych ustawień, które tutaj uzyskaliśmy.” – kontynuował Smith.

“W sumie, to były dobre testy. Jesteśmy blisko czołówki satelickich motocykli ale Cal jest nieco szybszy, jednak nasze tempo było konkurencyjne i jestem zadowolony z pracy, którą zespół i ja tutaj wykonaliśmy.” – zakończył reprezentant Tech 3 Yamahy.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
135 zapytań w 0,396 sek