Home / MotoGP / Sponsor Jorge Lorenzo żegna się z MotoGP

Sponsor Jorge Lorenzo żegna się z MotoGP

estilo_not

Włoska marka Sector No Limits – produkująca zegarki – związana do tej pory z Jorge Lorenzo, wycofała się ze sponsorowania Hiszpana w MotoGP w efekcie kontrowersji, jakie pojawiły się w dwóch ostatnich wyścigach i pomiędzy nimi.

W oświadczeniu firmy Sector można przeczytać, iż wyznawanymi przez nią wartościami zawsze była „sprawność sportowa, wyzwanie, zdrowa rywalizacja i integralność”. Dalej napisano, że marka z końcem sezonu opuści MotoGP ponieważ „nie może dalej identyfikować się z wydarzeniami ostatnich tygodni w mistrzostwach świata”.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Jorge Lorenzo będzie w GP Walencji walczył o tytuł z Valentino Rossim. Włoch musi „odpokutować” swoje przewinienia z GP Malezji, startując z ostatniego pola. Lorenzo także w ostatnich tygodniach był zaangażowany w konflikt na linii Rossi – Marquez. Włoch oskarżał #93 o pomaganie Lorenzo, z kolei #99 wypowiadał się, że kara dla Rossiego jest za niska, chciał także wziąć udział w rozprawie przed Sportowym Sądem Arbitrażowym (CAS). Na podium w Malezji Hiszpan ceremonialnie pokazywał kciuk w dół, gdy honorowano Rossiego, a także szybko po rozdaniu nagród je opuścił.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 8

  1. No proszę! Ciekawe, kogo jeszcze ta cała sytuacja zniechęci :D

    • Potencjalnie słowa Lorenzo po Misano rozwścieczyły Koreańczyków z HJC. Skull Rider zostanie Zopo zostanie. Monster jeszcze bardziej będzie reklamował logo 46. Potencjalnie Jorge nie cierpi na tym zbyt mocno

  2. Lorek ten kciuk powinien włożyć głęboko w ucho,gdy Rossi odejdzie Markiz nie dopuści go już do Mistrza :)

  3. Bez zegarka? Oby czasu nie mógł osiągnąć :-)

  4. Ale dziwicie się ??? Niektórzy akcjonariusze Sectora byli związani ze spółką VR46… Dzięki rywalizacji mieli wszystko w ryzach. VR46 ma podpisaną umowę z TW Steel (tak tym który wydał limitowaną serię zegarków sygnowanych nazwiskiem Kubicy) Teraz sprzedaż poleci na łeb bo Włosi za chiny tego nie kupią (i podejrzewam że tych od nowego producenta również) Certina? Oris? Edox? może jakieś brandy Timexa? Umówmy się Kto kupuje włoskie zegarki skoro jest co najmniej 10 producentów a nawet więcej ze Szwajcarii które renomą i jakością biją na głowę włoskie wynalazki Sector też nie jest aż tak wybitnie znany już TW Steel był bardziej rozpoznawalny. a że Rynek nie znosi próżni to chcąc nie chcąc ktoś może podpisać niezły kontrakt jeśli”potencjalnie” Lorenzo zostanie mistrzem świata.

  5. No to szykuje sie niezla wyprz zegarkow 99. Gdzie kupic?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
169 zapytań w 1,591 sek