Home / MotoGP / Stan Haydena bez zmian. “Potrzeba cudu”. Policja ma nagranie z wypadku

Stan Haydena bez zmian. “Potrzeba cudu”. Policja ma nagranie z wypadku

Włoska policja zabezpieczyła nagranie z jednej z kamer na ulicach Rimini. Miała ona zarejestrować moment uderzenia samochodu w jadącego na rowerze Nicky’ego Haydena. Dzięki temu mają wyjaśnić się dwie sprawy – czy Amerykanin zatrzymał się przy znaku Stop podczas wyjeżdżania z podporządkowanej drogi i włączaniu do ruchu na drodze głównej, oraz czy kierowca peugeota, który uderzył w Haydena nie przekroczył dopuszczalnej prędkości.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Tymczasem sytuacja w szpitalu jest bardzo nieciekawa. Zawodnik ciągle pozostaje w stanie krytycznym. Lekarze wciąż nie mogą przeprowadzić koniecznej operacji, ponieważ występuje krwiak mózgu i zbyt wysokie ciśnienie wewnątrzczaszkowe. Taki stan utrzymuje się już od kilku dni. Rodzina Haydena cały czas jest obecna w szpitalu w Cesenie, a ojciec tegorocznego zawodnika Red Bull Hondy w WSBK mówi, że potrzeba cudu, by motocyklista wrócił do zdrowia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarzy 21

 1. przedłużający się czas oczekiwania na operację nie gra z pewnością obiecująco na zdrowie Nicky’ego… oby był tak twardy, jak na torze, 3maj się chopie! teraz ale wychodzi na to, że może sam sobie być winien wypadkowi, co nie zmienia sprawy, że myślami jest się z nim

 2. Mają nagranie i tygodniami będą patrzeć czy się zatrzymał czy nie..????
  Szkoda chłopaka Życze powrotu do zdrowia i na tor

 3. Moja żona 12 lat temu miała podobny wypadek. Potrącił ją samochód, wynikiem czego był krwiak mózgu i kilkudniowa śpiączka. Konsekwencje tamtego zdarzenia ciągną się za nią po dziś dzień i najpewniej tak już zostanie do końca jej życia. Zdaję sobie sprawę że tam są zupełnie inne możliwości finansowe, a co za tym idzie również medyczne, niż to na co może sobie pozwolić przeciętny zjadacz chleba. Chcę jednak powiedzieć że nawet jeśli Nicky się wybudzi, to może być dla niego koniec ścigania. Tak czy inaczej trzymam kciuki za jak najbardziej pozytywne zakończenie.

 4. 25 minut temu telewizja sky podała że Nicky Hayden nie żyje :(

 5. Ja czekam na oficjalne potwierdzenie we wcześniej wymienionych źródłach, mimo wszystko…

 6. R.I.P Nicky… (*) :-(

 7. To bardzo smutna wiadomość.

 8. Masakra. Niestety :(((

 9. Szkoda :(. Ale podobno to on wymusił pierwszeństwo, nie zatrzymał się na znaku stop i wpadł wprost pod auto.

 10. Tragedia… Nicky był pierwszym zawodnikiem, którego szczerze polubiłem wśród MotoGP. Jedna z bardziej lubianych postaci na padoku, mistrz świata, wspaniałe zwycięstwa na Lagunie, a nawet w czasach “średniej jazdy”, potrafił nas zaskoczyć, jak podium w Jerez 2011 czy akcja z Dovim w Indy 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
137 zapytań w 0,664 sek