Home / MotoGP / Start sezonu MotoGP znowu opóźniony

Start sezonu MotoGP znowu opóźniony

Nie odbędzie się planowany na początek maja wyścig MotoGP w Hiszpanii, który w obliczu pandemii koronawirusa, miał otworzyć nowy sezon. To już piąty kolejny wyścig, który nie odbywa się w terminie.

GP Hiszpanii w Jerez miało się odbyć 3 maja, ale sytuacja w tym kraju stale robi się coraz gorsza. Organizatorzy MotoGP – hiszpańska Dorna – do spółki z FIM postanowili przełożyć go na późniejszy termin. Na jaki – jeszcze nie wiadomo. Zostanie on ogłoszony dopiero, gdy sytuacja na świecie się ustabilizuje.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Decyzja o przesunięciu GP Hiszpanii w Jerez oznacza również, że nie odbędą się kolejne testy MotoE oraz pierwsza runda sezonu tej serii. Należy spodziewać się, że przesunięte lub odwołane zostaną kolejne wyścigi MotoGP. Następne w kolejce są GP Francji i GP Włoch.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy myślisz, że sezon ruszy wcześniej niż w sierpniu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 4

  1. Le Mans tez pewnie wypadnie. No to szykuje się start sezonu na Mugelo

  2. Dziwne nie jest . Ciekawe czy w sierpniu ruszą? O ile w jakiś turbo czasie nie wynajdą szczepionki żeby to się przestało rozprzestrzeniać to jest to wątpliwe. Same siedzenie w domu na sk……na może nie wystarczyć

  3. I tak jak kolega wyżej bardzo bym się chciał mylić ale wydaje mi się że ten sezon wigilię moze nie ruszyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 0,493 sek