Home / MotoGP / Startuje Liga Typerów MotoGP 2021!

Startuje Liga Typerów MotoGP 2021!

Kolejny sezon MotoGP oznacza, że znowu uruchamiamy naszą całoroczną rywalizację w typowanie wyników wyścigów – a więc Ligę Typerów. Pierwsza okazja już w ten weekend – nowy sezon mistrzostw świata rozpoczyna się od GP Kataru na torze Losail już 28 marca 2021 roku.

W sezonie 2021 zdecydowaliśmy się ograniczyć Ligę Typerów do serii MotoGP. Obstawianie wyników królewskiej klasy cieszyło się niezmiennie dużą popularnością, w tym roku chcielibyśmy zachęcić jak najwięcej nowych użytkowników strony.

Nagrody trafią do najlepszej piątki (TOP5) klasyfikacji Ligi Typerów MotoGP po ostatnim wyścigu. Będziemy mieli również nagrody w niektórych pojedynczych wyścigach, do wygrania w trakcie sezonu, o czym każdorazowo będziemy informowali z wyprzedzeniem. Na pewno jak zwykle wygrać będzie można wygrać gadżety związane z wyścigami – koszulki, czapki, kubki, książki i inne fanty.

Gra w Lidze Typerów MotoGP polega na typowaniu wyników wyścigów – a dokładnie czołowej 8 każdego wyścigu. Za poprawne wytypowanie pozycji zawodników – lub pomyłki do trzech miejsc – przyznawane są punkty (od 10 do 1)

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi zasadami Ligi Typerów MotoGP 2021!

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Redakcja

komentarze 2

  1. będą typy Moto2 i Moto3 ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
174 zapytań w 1,371 sek