Home / MotoGP / Stoner pozostaje testerem Hondy w 2015 roku

Stoner pozostaje testerem Hondy w 2015 roku

Casey Stoner

Dwukrotny mistrz świata MotoGP Casey Stoner pozostanie zawodnikiem Hondy, odpowiedzialnym za prace rozwojowe maszyn prototypowych. Australijczyk odszedł z wyścigów w 2012 roku, ale w tym roku ma już w planach dwie sesje testowe.

Pierwsza odbędzie się już w dniach 29-31 stycznia na Sepang w Malezji. Druga – w późniejszej fazie sezonu. Ostatni raz Stoner prowadził motocykl MotoGP w październiku ubiegłego roku. Była to maszyna, przeznaczona na sezon 2015.

Kliknij, aby pominąć reklamy
“Po relaksujących świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku mogę z radością ogłosić, że rozmawiałem z (szefem HRC) Shuhei Nakamoto i zgodziliśmy się na kontynuowanie naszej współpracy. Obecnie przygotowuj się do jazdy w Malezji.” – powiedział Stoner dla autosport.com.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 3

  1. Z chęcią zobaczyłbym go gdzieś z dziką kartą… ale po takiej przerwie to raczej wyniku nie osiągnie wielkiego…

  2. Nie lubiłem gościa specjalnie, ale trza przyznać swego czasu szybki jak Valentino. Zgadzam się z Tobą polerst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
138 zapytań w 0,551 sek