Home / MotoGP / „Styl Marqueza” wciąż poszukiwany, ale czasy są dobre

„Styl Marqueza” wciąż poszukiwany, ale czasy są dobre

Marc Marquez przyznał, że w sobotę będzie chciał zająć w kwalifikacjach pozycję w czołowej szóstce, tak by do GP Kataru startować z jednego z dwóch pierwszych rzędów. Hiszpan przyznał, że na zrewolucjonizowanej Hondzie wciąż poszukuje swojego stylu jazdy, ale mimo że wciąż go nie znalazł, to czasy okrążeń są satysfakcjonujące.

Marquez był jednym z najlepszych zawodników w piątek w Katarze, regularnie notując jedne z czołowych czasów. „Ogólnie myślę, że znaleźliśmy się w lepszej pozycji, niż oczekiwaliśmy i moim zdaniem dobrym celem na jutro jest któryś z dwóch pierwszych rzędów.” – powiedział #93.

Kliknij, aby pominąć reklamy

„Wciąż musimy dowiedzieć się jak poprawić nasz rytm jazdy aby znaleźć się nieco bliżej najlepszych. Czuję, że jeżdżę już całkiem „czysto”, wciąż pracuję by zrozumieć przód nowego motocykla, więc moja jazda nie przypomina jeszcze „stylu Marqueza”, ale czasy okrążenia są dobre.” – skomentował.

„Chodzi o cierpliwość. To dopiero sam początek sezonu i to jest tor, na którym zwykle trochę cierpieliśmy. Był to dopiero piątek, weekend dopiero się zaczął. Dzisiaj naciskałem, i jutro też będę naciskał.” – zakończył Marc Marquez.

Źródło: crash.net

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Marc Marquez stanie na podium w GP Kataru?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
165 zapytań w 1,329 sek