Home / MotoGP / Suzuki Ecstar przed weekendem na Jerez

Suzuki Ecstar przed weekendem na Jerez

Aleix_Espargaro

Zespół Suzuki po udanym początku sezonu będzie starać się powtórzyć wyniki uzyskane we wcześniejszych wyścigach. Aleix Espargaro i Maverick Vinales będą ścigać się przed swoimi kibicami, a sam obiekt na papierze wydaje się sprzyjać motocyklowi “niebieskich”. Krótka prosta i spora ilość zakrętów w połączeniu z bardzo dobrym podwoziem i bardziej miękkimi oponami może okazać się zaskakująco skuteczna. 

Kliknij, aby pominąć reklamy

Aleix Espargaro: “Jestem zadowolony z powrotu do Europy i Jerez. Lubię ten tor, chociaż nie jest moją domową rundą to jeździmy w Hiszpanii i będę miał poparcie rodaków. Tor powinien być dla nas dobry, ponieważ prosta nie jest zbyt długa, a zakręty pozwalają nam dobrze wykorzystać nasze podwozie. W ostatnim wyścigu mieliśmy kilka problemów, ale być może było to powiązane z samym torem. W niedzielę mam nadzieję, że znów znajdziemy się w TOP8.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Maverick Vinales: “Mam w pamięci dobre momenty z Jerez. Miałem tam dobre rezultaty i lubię ten tor. Obiekt powinien być lepszy dla naszego motocykla niż Austin czy Termas de Rio Hondo. Oczywiście wyścig w Hiszpanii to coś specjalnego, a kibice dają nam mocnego kopa. Znamy nasze mocne i słabe strony, więc będziemy dalej szukać progresu i zobaczymy jak nasz motocykl będzie się spisywał.”

Źródło: suzuki-racing

AUTOR: matix33

Studiuje, jeździ na motocyklach, ogląda MotoGP, jeździ na motocyklach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,494 sek