Home / MotoGP / Suzuki i Aprilia zapowiadają skrzydełka pod owiewkami

Suzuki i Aprilia zapowiadają skrzydełka pod owiewkami

Jak informuje crash.net, kolejne zespoły będą podczas testów na Phillip Island sprawdzać nową wersję skrzydełek aerodynamicznych, które teraz nie mogą być elementem odsłoniętym. Pierwszym z tych zespołów będzie Aprilia, a drugim – Suzuki.

Kliknij, aby pominąć reklamy

O takich skrzydełkach, które są ukryte pod owiewkami, Aleix Espargaro informował już podczas testów na Sepang, zanim Yamaha pokazała na tych testach swoje rozwiązanie. Póki co jednak pierwszego dnia takich skrzydełek na Aprilii nie było zamontowanych.

Drugi zespół, który ma mieć niedługo takie skrzydełka, to Suzuki. Japoński zespół zapowiedział też, że pokaże je w trakcie testów na Phillip Island.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. No to nam trochę zgrubną motocykle…

  2. Wczesne pokazanie to raczej zmyła. Wydaje mi się, że to da za duze opory aerodynamiczne na prostych. Raczej zmieniłbym kształt osłony przedniego koła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,555 sek