Home / MotoGP / Suzuki Rinsa zapaliło się na Sepang

Suzuki Rinsa zapaliło się na Sepang

W czwartek w garażach Suzuki doszło do groźnego incydentu – przygotowywane do weekendu wyścigowego jedno z GSX-RR Alexa Rinsa zajęło się ogniem. Choć pożar udało się ugasić, zespół ma zaledwie jedną noc, by przywrócić go do stanu używalności. Zdjęcie, jakie udało się zrobić, poniżej.

Mechanicy Suzuki rozgrzewali maszynę i przeprowadzali testy wszystkich systemów, podczas gdy przypadkowo na gorący układ wydechowy rozlane zostało paliwo. Momentalnie motocykl stanął w płomieniach, na szczęście mechanicy zespołu do spółki z obsługą toru byli w stanie ugasić pożar.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Nikt nie został ranny, ale zespół Suzuki mocno dołożył sobie pracy przed rozpoczynającym się już za parę godzin weekendem wyścigowym. Nawet gdyby uszkodzeniu uległa jednostka napędowa, to Suzuki ma jeszcze możliwość jej wymiany bez konsekwencji, bowiem nie wykorzystało limitu silników.

Źródło: crash.net
Fot. Suzuki

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,435 sek