Home / MotoGP / Suzuki testowało podwozia w Walencji

Suzuki testowało podwozia w Walencji

Suzuki

Kilka dni temu, po zakończeniu rundy MotoGP na torze Mugello, zespół Suzuki udał się do Walencji na prywatne testy. Japońska ekipa, podobnie jak Aprilia, nie jest objęta restrykcjami odnośnie dni testowych: limit dotyczy jedynie sztuk opon, dostarczanych na sezon przez Michelina.

Obaj zawodnicy testowali dwa rodzaje podwozi. Celem była poprawa trakcji i przyczepności. Jak do tej pory obaj zawodnicy woleli podwozie, które bazowało na zeszłorocznej konstrukcji – jedynie na testach w USA Vinales był bardziej zadowolony z nowego podwozia.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czasy okrążeń nie zostały ujawnione przez Suzuki. Już w najbliższy weekend zawodnicy MotoGP udadzą się pod Barcelonę, gdzie odbędzie się GP Katalonii. W międzyczasie, odbywały się także testy Moto2. Zawodnicy pośredniej klasy grand prix jeździli w Mugello zaraz po weekendzie. Tam jednak testy zostały storpedowane przez opady deszczu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,387 sek