Home / MotoGP / Suzuki też już po prezentacji

Suzuki też już po prezentacji

Tuż przed rozpoczęciem testów przedsezonowych w Malezji, w sobotę na torze Sepang zaprezentowała została nowa wersja motocykla zespołu Suzuki. W sezonie 2018 japoński zespół będzie startował w niezmienionym składzie, takie same pozostają również barwy motocykla.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Zawodnikami wyścigowymi Suzuki pozostają zatem Andrea Iannone oraz Alex Rins. Do zespołu dołączył w Malezji Sylvain Guintoli, który ma za zadanie przetestować motocykl GSX-RR. Suzuki wiąże z nowym sezonem duże nadzieje, nie chcąc powtarzać błędów, jakie popełnione zostały w ubiegłym roku.

Suzuki wcześniej rozpoczęło nieoficjalne przedsezonowe testy, pozwalając sprawdzić motocykl GSX-RR trzem różnym mistrzom z innych serii – Toniemu Eliasowi, Joshowi Watersowi i Michaelowi Dunlopowi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Iannone z tak wystylizowanym zarostem wygląda prawie jak Max “Rzymski Cesarz” Biaggi #3 :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
131 zapytań w 0,459 sek