Home / MotoGP / Suzuki z dziką kartą dla Guintoliego w GP Katalonii

Suzuki z dziką kartą dla Guintoliego w GP Katalonii

W ten weekend w GP Katalonii zespół Suzuki będzie reprezentowało trzech zawodników. Poza etatowymi motocyklistami – Alexem Rinsem i Andreą Iannone – pojedzie również doświadczony Sylvain Guintoli. Francuz pełni rolę kierowcy rozwojowego w japońskiej marce. To jego czwarty występ dla Suzuki w grand prix – zapunktował raz, w debiucie w GP Francji rok temu – był piętnasty.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Praca z zespołem Suzuki jest niesamowita. Pamiętam kiedy pierwszy raz jeździłem Suzuki GSX-RR, to była niesamowita szybkość i fantastyczne odczucia. Wciąż to czuję za każdym razem, gdy wracam na motocykl. Staje się on coraz lepszy i lepszy.” – powiedział Francuz. “Wykonaliśmy w ostatnim roku wspólnie świetną pracę. To dla mnie honor i zaszczyt że w Barcelonie mogę ścigać się na Suzuki GSX-RR z dziką kartą.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Fajnie że Suzuki jednak wystawia dziką kartę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
124 zapytań w 0,345 sek