Home / MotoGP / Syahrin weźmie udział w testach MotoGP w Tajlandii

Syahrin weźmie udział w testach MotoGP w Tajlandii

W poniedziałek potwierdzono oficjalnie, że w kolejnych testach MotoGP w barwach ekipy Tech 3 Yamahy pojedzie Hafizh Syahrin. Malezyjczyk zastąpi chorego Jonasa Folgera, który opuści sezon 2018. W poprzednich testach w Malezji Niemca zastępował Yonny Hernandez, ale Kolumbijczyk nie miał odpowiedniego tempa, jest też związany kontraktem w World Superbike.

Kliknij, aby pominąć reklamy

23-latek jest bardzo bliski podpisania umowy z Tech 3 na pełen sezon 2018. W Moto2 z ekipą SIC Racing Team, w której miał jeździć Malezyjczyk, kontrakt podpisał już jego rodak, Zulfahmi Khairuddin. Naturalnym kolejnym krokiem jest więc odbycie testów MotoGP przez Syahrina i jeśli wszystko będzie w porządku, dojdzie do podpisania umowy na starty w MotoGP.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Kto Twoim zdaniem zasłużył na miano Zawodnika Wyścigu?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
108 zapytań w 0,323 sek