Home / MotoGP / Szybki koniec wyścigu dla Cala Crutchlowa

Szybki koniec wyścigu dla Cala Crutchlowa

Zawodnik ekipy LCR Honda CASTROL, Cal Crutchlow zaliczył frustrujący koniec wyścigu w Aragonii. Brytyjczyk prezentował dobrą formę przez cały weekend w Hiszpanii, a po zakwalifikowaniu się na 4. pozycji, liczył na walkę o drugie podium z rzędu. Niestety, w niedzielę upadł już na początku wyścigu.

Kliknij, aby pominąć reklamy

#35 Cal Crutchlow – nie ukończył: „Oczywiście dobrze wystartowałem, ale Jorge upadł tuż przede mną – to nie była jego wina, to był po prostu jeden z incydentów wyścigowych. Musiałem przymknąć gaz, bo inaczej bym w niego uderzył, ale przez to spadłem na dziewiąte czy dziesiąte miejsce.”

“Zacząłem odrabiać straty, ale potem zaliczyłem identyczny upadek do tego, jaki Marc (Marquez) zanotował w rozgrzewce – motocykl podbiło nieco w pierwszym zakręcie i przód uciekł na hamowaniu”.

Źródło: LCR Honda

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. “… Jorge upadł tuż przede mną – to nie była jego wina, to był po prostu jeden z incydentów wyścigowych.” Hmm, Cal tam był i wszystko widział. Czyli Lorenzo nie ściemnia (ale nie oceniam czy przesadza, czy ma racje). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
178 zapytań w 0,522 sek