Home / MotoGP / Szybki koniec wyścigu dla Millera

Szybki koniec wyścigu dla Millera

Miller, barbera crash

Dla Jacka Millera wyścig TT Assen zakończył się już na pierwszym okrążeniu. Po kolizji z Australijczykiem z wyścigu wycofał się również Hector Barbera.

Wypadek miał miejsce w ostatniej szykanie przed linią start-meta. Młody Australijczyk startował z dosyć odległej, 20. pozycji i liczył na poprawę lokaty w wyścigu. Niestety los chciał inaczej i dosyć szybko wyścig w Holandii się dla niego zakończył.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Miałem bardzo dobry start i lekki kontakt z Laverty’m na samym początku. W ostatnim zakręcie próbowałem wyprzedzić Barberę, ale moja tylna opona zaczęła szaleć i niestety nie dałem rady uniknąć kolizji. Szkoda, bo czułem się tu dobrze cały weekend i moje tempo nie było takie złe. Ciężko pracujemy co tydzień i z niecierpliwością czekamy na wyścig w Sachsenring. Jestem rozczarowany faktem, że ominęło mnie tutaj wiele okrążeń, a wyścig dla mnie byłby sporym doświadczeniem. Zespól ciężko pracuje i jestem pewien, że możemy wykonać dobrą pracę podczas kolejnego weekendu w Niemczech” – powiedział 20-letni Australijczyk.

Źródło: motogp.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: japan25

Od 15 lat wielki fan mistrzostw świata i nie tylko. Wychowany w czasach zaciętej walki między Rossim i Biaggim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
123 zapytań w 0,442 sek