Home / MotoGP / Takaaki Nakagami i Leon Camier na Hondzie w Suzuka 8 Hours

Takaaki Nakagami i Leon Camier na Hondzie w Suzuka 8 Hours

Honda ogłosiła, że w zbliżającym się najważniejszym wyścigu długodystansowym skład uzupełni Leon Camier, który obecnie broni barw ekipy Red Bull Hondy w World Superbike. Przypomnijmy, że niedawno propozycję startu w Japonii odrzucił Cal Crutchlow, który woli skupić się na MotoGP.

Camier przechodził ostatnio przez trudny okres – miał kontuzję, ale poradził sobie z nią i startuje już w WSBK. Jego występ na Suzuce jest więc niezagrożony. Dwaj pozostali zawodnicy w składzie fabrycznego teamu Hondy to Takaaki Nakagami z MotoGP i zespołu LCR Hondy, oraz zawodnik testowy HRC – Takumi Takahashi.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Ponownie w wyścigu na Suzuce zobaczymy wiele gwiazd światowego formatu. Dla Yamahy pojadą Alex Lowes i Michael van der Mark, dla Kawasaki Jonathan Rea i Leon Haslam, a dla Suzuki Sylvain Guintoli oraz błyszczący w British Superbike Bradley Ray. Wyścig Suzuka 8 Hours odbędzie się w dniach 27-29 lipca.

Fot. Krystian Polak / MSFoto.pl

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
120 zapytań w 0,339 sek