Home / Moto2 / Moto3 / Tech3 nie zostawia Syahrina na lodzie

Tech3 nie zostawia Syahrina na lodzie

Herve Poncharal – właściciel zespołu Tech3 – powiedział, że ma miejsce dla Hafizha Syahrina w Moto2, jeśli Malezyjczyk zechce tam wrócić. Syahrin ma bardzo kiepski sezon w MotoGP. Ogłoszono już, że za rok zastąpi go Brad Binder.

Z braku innych miejsc w MotoGP, Malezyjczyk otwarcie przyznawał, że chce z powrotem jeździć w Moto2. Ujawnił, że miał dwie – trzy opcje. Jedna z nich to właśnie Tech3, gdzie miały stanowić duet z Marco Bezzecchim, który jest na dwuletnim kontrakcie z KTM.

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Rozmawiałem z Hafizhem kilka wyścigów wcześniej, więc nie było dla niego szokiem, że dołączy do nas Brad. Robił (Syahrin) dla naś świetne rzeczy. Wszedł do gry, pomógł nam bardzo, gdy ze stawki w zeszłym roku zniknął Jonas (Folger). Od początku było jasne, że będzie miał możliwość pozostania z nami w Moto2. Piłeczka po jego stronie. Chciałbym sfinalizować skład przez Silverstone.” – powiedział Poncharal.

Hafizh Syahrin przyznał również, że jedną z pozostałych opcji mogłoby być dołączenie do zespołu Petronas Sprinta, dla którego ścigał się w Moto2 w latach 2014-2017, zanim przeszedłł do MotoGP.

Źródło: motorsport.com

Kliknij, aby pominąć reklamy

Czy Syahrin może być czołowym zawodnikiem Moto2?

View Results

Loading ... Loading ...

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Komentarze: 1

  1. Być może Tech3 z KTM nie mają najlepszych maszyn do zaoferowania, ale to jak traktują swoich zawodników, zasługuje na duże brawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
175 zapytań w 0,450 sek