Home / MotoGP / Testy oczami Yamahy Tech-3

Testy oczami Yamahy Tech-3

Zawodnicy zespołu Yamaha Tech 3 Makato Tamada i Sylvain Guintoli po tygodniu nieobecności byli dziś w centrum uwagi. Duet był chętny do podjęcia na nowo próby na motocyklach o pojemności 800cc, szczególnie udanej dla Tamady od momentu jego ostatnieZawodnicy zespołu Yamaha Tech 3 Makato Tamada i Sylvain Guintoli po tygodniu nieobecności byli dziś w centrum uwagi. Duet był chętny do podjęcia na nowo próby na motocyklach o pojemności 800cc, szczególnie udanej dla Tamady od momentu jego ostatniego wystąpienia na torze Sepang.

„Czuję się teraz bardzo dobrze na motocyklu,” — powiedział Tamada. „Dziś zrobiliśmy całkiem sporo okrążeń na torze i znaleźliśmy kilka nowych, interesujących opon, które zostały udoskonalone od ostatniego testu, który miał tu miejsce 15 dni temu. Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali inżynierowie z firmy Dunlop i chcę wykorzystać kolejne dwa dni, aby dalej się doskonalić.”

Dla Guintoliego ten drugi test był szansą na powrót do motocykla i odzyskanie pewności siebie. Debiutant klasy MotoGP nie wziął udziału w treningach po tym jak w finałowy dzień testowania ostatniej rundy ucierpiał w wypadku.

Źródło: www.motogp.com

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
119 zapytań w 0,351 sek