Home / MotoGP / Tito Rabat nie da rady pojechać w Tajlandii

Tito Rabat nie da rady pojechać w Tajlandii

Wiemy już, że z całą pewnością w zbliżającym się GP Tajlandii nie wystartuje Tito Rabat. Kontuzjowany Hiszpan miał nadzieję, że uda mu się powrócić na tę rundę grand prix, uraz nie jest jednak jeszcze wystarczająco zaleczony. Przypomnijmy, że zawodnik Avintii Ducati złamał nogę podczas jednej z sesji przed GP Wielkiej Brytanii.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Choć leczenie kontuzji i przebieg rehabilitacji odbywają się dobrze, to czasu było za mało, aby tak poważny uraz udało się zaleczyć. Po raz kolejny więc zespół Avintii skorzysta z zawodnika, który pojechał już w ostatnim wyścigu – mowa o Jordim Torresie. Hiszpan zadebiutował w MotoGP w Aragonii, jednak nie zdobył punktów. Choć był ostatni, to miał niezłe tempo i nie odstawał od końca stawki.

Kliknij, aby pominąć reklamy
Sorry, there are no polls available at the moment.

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

komentarze 2

  1. Zdrowiej Tito :)) Zawsze będę wspierała kontuzjowanych zawodników nawet tych którzy nie są z czołówki tym bardziej, że Tito ostatnio zrobił spory progres.

  2. No, zdziwiłbym się gdyby udało mu się “zaleczyć” nogę w tak szybkim czasie. O ile dobrze pamiętam to złamanie było bardzo poważne: kość udowa, strzałkowa i piszczelowa. Auć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
182 zapytań w 0,490 sek