Home / MotoGP / Tito Rabat wraca po kontuzji na testy w Katarze

Tito Rabat wraca po kontuzji na testy w Katarze

Zawodnik ekipy Estrella Galicia 0,0 Marc VDS – Tito Rabat powróci po kontuzji na ostatnie przedsezonowe testy MotoGP na torze Losail w Katarze. Hiszpan pauzował m.in. na testach w Australii, lecząc złamania kości dłoni i stopy oraz kontuzję kolana.

Kliknij, aby pominąć reklamy

27-latek uzupełni zespół Marc VDS razem z Jackiem Millerem i podczas testów w Katarze postara się odbudować formę przed pierwszym wyścigiem MotoGP, który już 26 marca. Rabat dostał zielone światło na udział w nadchodzących treningach, ale jak sam przyznaje nie jest gotowy na 100%.

„Przez ostatnie cztery tygodnie przeszedłem rehabilitacje, dużo godzin spędziłem u fizjoterapeuty i lekarzy, aby wyleczyć kontuzję na czas. – komentuje Tito Rabat – Nie wracam do Kataru w pełni sprawny, ale jestem zdolny do jazdy więc musimy wykorzystać nadchodzące testy. Nie będziemy naciskać na wykręcenie jak najszybszego okrążenia. Te testy dla Nas to czas na odbudowanie mojej formy, muszę ponownie wczuć się w motocykl, a jako zespół musimy upewnić się, że jesteśmy dobrze przygotowani do sezonu, szczególnie do pierwszego wyścigu na torze Losail.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motorsport.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

komentarzy 5

 1. KasiaKowalska

  No to konkurencja zamarła. Co za groźny news – Tito wraca !!!! Strach się bać :-)))

  • No co? Lowes i Smith już trzęsą portkami :) Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.

   • KasiaKowalska

    Zanosi się na zaciekłą walkę o miejsca 21-23. Może polać się krew. To przecież kwestia bardzo prestiżowa. Mam nadzieję że realizatorzy transmisji czasami pokażą nam kilka ujęć abyśmy mogli przyjrzeć się heroizmowi tej walki :-))

 2. z tego co mi wiadomo wyścig jest 19 marca a nie 26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
148 zapytań w 0,507 sek