Home / MotoGP / Tor w Barcelonie w kalendarzu MotoGP do 2021 roku

Tor w Barcelonie w kalendarzu MotoGP do 2021 roku

tor-barcelona

Władze Dorna Sports oraz toru w Barcelonie odnowiły umowę, dzięki czemu GP Katalonii pozostaje w kalendarzu MotoGP do 2021 roku. Obiekt w hiszpańskim mieście gości wyścigi motocyklowe od 1992 roku – początkowo znane jako GP Europy, od 1996 roku niezmiennie jest to GP Katalonii.

Jorgi Baiget, Minister Handlu i Wiedzy Katalonii: „Odnowiona umowa jest bardzo ważna dla nas, ze względu na rozwój gospodarczy, oraz zmniejszenie bezrobocia. Jest to również ważne dla przemysłu motoryzacyjnego, który jest bardzo istotny w tym regionie.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Carmelo Ezpelata, Dorna Sports: „Bez wątpienia, odnowienie kontraktu z barcelońskim torem, aż do 2021 roku to fantastyczna wiadomość dla MotoGP i wszystkich fanów. Współpracujemy ze sobą od samego początku, GP Katolonii w Barcelonie odgrywa bardzo ważną rolę w kalendarzu MotoGP. Fakt, że Katalonia jest zabezpieczona w naszym kalendarzu pokazuje, że zaufanie i sojusz z obu stron jest bardzo silny.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

Źródło: motogp.com

AUTOR: Kuba Owsianowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
143 zapytań w 1,252 sek