Home / MotoGP / Tor w Jerez zamknięty. Testy MotoGP się nie odbędą

Tor w Jerez zamknięty. Testy MotoGP się nie odbędą

Tor w Jerez został zamknięty na 15 dni z powodu pandemii koronawirusa. Oznacza to, że nie będą się mogły odbyć testy MotoGP, zorganizowane przez zespoły w celu przygotowania się do opóźnionego startu sezonu.

Pierwotnie, do Hiszpanii miały przyjechać KTM, Aprilia, Suzuki i Honda, ale potem kolejne ekipy poza Hondą zmieniały plany. Tylko Stefan Bradl i technicy HRC z Hiszpanii mieli pojawić się w Jerez. Ale teraz i to będzie niemożliwe.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Teraz jest możliwym, że zespoły przeniosą się na tor w Walencji lub w Barcelonie, o ile podobne ograniczenia nie zostaną wprowadzone. Przypomnijmy, że dopiero co zakończyły się oficjalne testy przedsezonowe MotoE w Jerez de la Frontera.

Pierwsza runda sezonu w MotoGP ma odbyć się w dniach 1-3 maja właśnie w Jerez.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
132 zapytań w 0,461 sek