Home / MotoGP / Trzecia Aprilia w Jerez. Bradley Smith znów z dziką kartą

Trzecia Aprilia w Jerez. Bradley Smith znów z dziką kartą

Już po raz drugi w ciągu pierwszych czterech wyścigów zobaczymy z dziką kartą Bradley’a Smitha na Aprilii. Brytyjczyk wystartuje w najbliższy weekend w Jerez de la Frontera, gdzie odbędzie sięGP Hiszpanii. Dołączy do etatowej dwójki – Aleixa Espargato i Andrei Iannone. Aprilia jest jedynym obok Suzuki zespołem, który nie ma swojej ekipy satelickiej, więc musi polegać wyłącznie na fabrycznym zespole.

Kliknij, aby pominąć reklamy

Smith jechał już w Katarze. Testerem Aprilii został po tym, jak po sezonie 2018 rozstał się z nim KTM. 28-latek spędził ostatnio na testach dwa dni – odbyły się one właśnie w Jere. Tor otrzymał nową nawierzchnię. Z kolei po wyścigu w Jerez będą testowali Iannone z Espargago.

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
156 zapytań w 0,518 sek