Home / MotoGP / Trzy punkty Nakagamiego w Misano

Trzy punkty Nakagamiego w Misano

Zawodnik LCR Honda IDEMITSU, Taka Nakagami w dobrym stylu finiszował na 13. miejscu w niedzielnym wyścigu o Grand Prix San Marino. Japoński debiutant rozpoczynał zmagania na torze Misano z siódmego rzędu, ale po dobrym starcie – po raz szósty w tym sezonie sięgnął po punkty i stracił tylko 5 sekund do czołowej dziesiątki.

#35 Takaaki Nakagami – 13. miejsce (42’38.887): „Bardzo dobrze wystartowałem i już na początku wyprzedziłem kilku zawodników, a potem starałem się podążać za czołową grupą. Od początku do końca, notowałem wyrównane czasy okrążeń, nie popełniłem błędów, a dzięki równej jeździe udało się wywalczyć kilka punktów.”

Kliknij, aby pominąć reklamy

“Jestem zadowolony z tego wyniku, bo co prawda to tylko kilka punktów, ale to dla mnie ważny rezultat po trudnym weekendzie. Chciałbym podziękować mojemu zespołowi, który wykonał świetną pracę i dał mi dobry motocykl. Zobaczymy, co uda nam się osiągnąć w Aragonii”.

Źródło: inf. prasowa

Kliknij, aby pominąć reklamy

AUTOR: Paweł Krupka

Fan sportów motorowych każdego rodzaju - w szczególności Formuły 1, poprzez wyścigi motocyklowe, rajdy samochodowe, a na żużlu kończąc. Na portalu MOTOGP.PL regularnie od 2009 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
161 zapytań w 0,514 sek