Home / MotoGP / Ukawa zastąpi Baylissa w Motegi

Ukawa zastąpi Baylissa w Motegi

Tohru Ukawa zastąpi kontuzjowanego Troya Baylissa podczas najbliższej rundy MotoGP na torze Motegi.
Australijczyk nabawił się kontuzji podczas wczorajszej jazdy na motocrossie. W tej chwili nie wiadomo jeszcze na jak długo Troy będzie musiał zrobićTohru Ukawa zastąpi kontuzjowanego Troya Baylissa podczas najbliższej rundy MotoGP na torze Motegi.
Australijczyk nabawił się kontuzji podczas wczorajszej jazdy na motocrossie. W tej chwili nie wiadomo jeszcze na jak długo Troy będzie musiał zrobić przerwę w ściganiu, ale na pewno opuści co najmniej jedna rundę.
„Cóż mogę powiedzieć, jestem bardzo rozczarowany, że tak się stało, ponieważ po testach w Brnie i treningach na własną rękę byłem dobrze przygotowany i chciałem się pokazać z dobrej strony w najbliższym wyścigu. A teraz pozostało nam zastanowić się nad leczeniem i nad sposobem dojścia do pełnej sprawności jak najszybciej.
Zespół Sita Ponsa ma dobre wspomnienia związane z torem Motegi. W 2002 roku wygrał tu Alex Barros, a ówczesny jego kolega z zespołu, Loris Capirossi był trzeci. W 2003 roku zespół ten świętował pole position i zwycięstwo Maxa Biaggi’ego, a w zeszłym roku Japończyk Makoto Tamada dokonał jeszcze więcej: zdobył pole position, wygrał wyścig i ustanowił najszybsze okrążenie podczas wyścigu.
W związku z tym oczekiwania ze strony Sito Ponsa i jego współpracowników są duże i nieobecność Troya Baylissa na pewno trochę pogorszy nastroje, ale jednocześnie cały zespół postara się jak najlepiej przygotować maszynę dla Tohru Ukawy.

AUTOR: Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są gwiazdką *

*

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Dowiedz się więcej w Polityce prywatności.
125 zapytań w 0,396 sek